Вітаємо усіх із поверненням та завершенням турніру Christmas cup – 2017 (м. Львів). 

Новини

Наші команди вперше за свою історію брали участь у виїзному турнірі такого високого рівня, де мали можливість змагатися із командами з усіх куточків України.

У підгрупах “Christmas cup – 2017” змагання закінчилося позитивом. Команди ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” у вікових групах 2009/10 та 2007/08 посіли 3 місця та продовжили участь у турнірі в стикових іграх.

У фінальний день перемогти не вдалося і – 6 місце із 14-ти (в обох команд, і 2007/2008, і 2009/2010 р.н.), а це хороший результат, хоч знаємо, що можуть і краще) Десь не вистачило досвіду і впевненості на такому високому рівні, але всі молодці, старалися, і все ж стали відкриттям для багатьох суперників.

Всім було дуже цікаво дізнатися хто ми і звідки ми. Байдужих після ігор з нашими командами не було. 

Наші суперники вже багато років беруть участь у різноманітних турнірах, і в цьому в тому числі, а для наших команд – це перший рік такого досвіду. Тому є куди рухатись і готуватись до наступних турнірів. Хочемо подякувати усім, хто нас підтримує і допомагає нам та вірить у нас і вболіває за нас! Відео з ігор та фото будуть поступово додаватися на наших сторінках в інтернеті.