Підсумки 2017 року

Новини

Завершується 2017 рік, який був дуже важливим для нашого футбольного клубу. У році, що минає, було багато нового у житті ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ”:

  • команди вперше брали участь у різноманітних турнірах, таких як “Кубок дитячих мрій” (Київ), Турнір відкритої першості Дарницького р-ну (Київ), “Christmas cup – 2017” (Львів).
  • вперше проводились тренувально-оздоровчі збори на морі у с. Кирилівка Запорізької області,
  • вперше про ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” було знято сюжет для передачі “Про футбол” (телеканал 2+2), завдяки чому діти мали змогу познайомитись із футбольною зіркою, гравцем збірної України та “Шахтаря” – Марлосом.

За 2017 рік ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” збагатилися не лише цінним досвідом, а й новими вихованцями – було проведено набір дітей 2010-2013 р.н. та донабір у основні команди 2007-2009 р.н., а також новим тренером у штабі – Левчуком Олександром Петровичем.

2017 рік став впевненим кроком вперед у розвитку нашого клубу, а також у розвитку кожного нашого юного футболіста. З кожним наступним тренуванням, а особливо з кожною наступною грою, наші діти робили великі успіхи, ставали сильнішими, витривалішими, згуртованішими, швидшими, цілеспрямованішими.

Ми вдячні кожному, хто вболіває за нас і допомагає нам!

Впевнені, наступний рік обов’язково принесе багато цікавих моментів та незабутніх вражень, які ми постараємось подарувати дітям, незважаючи ні на що.