Пеле: Народження легенди / Pelé: Birth of a Legend (2016) BDRip-AVC Ukr

Новини
Якщо у вашій родині є хтось, хто не байдужий до футболу, дуже радимо переглянути цей художній фільм на реальних подіях. Ця кінострічка побудована на життєвих обставинах відомої футбольної зірки, де правильний вибір батьків зіграв важливу роль для дитини і всієї країни.
Радимо переглядати усією родиною.
Жанр: драма, біографічний, спорт
Країна: США
Кінокомпанія: Imagine Entertainment, Seine Pictures, Zohar Internationa
Режисер: Джефф Цимбаліст / Jeff Zimbalist, Майкл Цимбаліст / Michael Zimbalist
Актори: Кевін де Паула / Kevin de Paula, Леонардо Ліма Карвальо / Leonardo Lima Carvalho, Сеу Жоржі / Seu Jorge, Маріана Нюнс / Mariana Nunes, Вінсент Д’Онофріо / Vincent D’Onofrio, Андре Маттос / André Mattos, Рафаель Енрікес / Rafael Henriques, Родріго Санторо / Rodrigo Santoro, Дієго Бонета / Diego Boneta, Колм Міні / Colm Meaney, Пеле / Pelé та інші
Сюжет:
У невеликому бразильському містечку в бідній родині зростав хлопчик Едсон. Його батько в минулому був футболістом, тож до захоплення сина цією грою завжди ставився з повагою і навчав усього, що знав і вмів сам. Із семи років хлопчик почав виступати за місцеву дитячу збірну, а в 15-ть його запросили грати за команду “Сантос”. Згодом клуб став всесвітньо відомим, і багато в чому завдяки хлопцю, якого світ знає під іменем Пеле.
Рейтинг MPAA: PG – рекомендується присутність батьків

Переглянути фільм можете тут: http://www.ex.ua/103696657