Олександр Шовковський “Всё в твоих руках”

Бібліотека

Олександра Шовковського по праву називають легендою українського футболу. Але мало хто знає, що кар’єра іменитого воротаря починалася з мрії і віри десятирічного хлопчиська в те, що своє професійне життя він повинен присвятити виключно футболу, і що падіння і помилки, без яких важко уявити шлях до визнання і слави, іменитий гравець «Динамо Київ» і національної збірної України завжди переживав гостріше і глибше, ніж перемоги і досягнення. Саме тому автобіографія Олександра Шовковського – це набагато більше, ніж хронологія життєвих подій.

Це теплі історії про дитинство і важливих людей. Це непрості розповіді про роки зневіри і усамітнення. Це глибокі роздуми про причини злетів і падінь. Це неупереджений аналіз власних помилок, покликаний за допомогою особистого досвіду допомогти іншим обійти стороною подібні життєві пастки. Це одкровення про вміння робити вибір і про мистецтво розставляти пріоритети. Це історія успіху, якого вдалося досягти непростий ціною. І, звичайно ж, це книга про футбол. Оскільки без футболу не було б і Олександра Шовковського.

“Я вчився в хвилини радості, успіху, перемог і, тим більше, навчався в хвилини випробувань. Тому готовий дякувати абсолютно кожній людині в моєму житті за отриманий під час роботи і спілкування з нею досвід. Вона відкрила мене саме таким, який я є”.

10

Зображення 10 з 11