Чому ти так багато витрачаєш грошей і часу для того, щоб твоя дитина грала у футбол?

Для батьків, Новини, Чому футбол?
Я хочу зізнатися: я не плачу за футбол, яким займається мій син. Вірніше, я плачу гроші не за його бутси, щитки і всю форму. Або за його час на полі, медичне обслуговування, «персонал» і збори. Я витрачаю гроші зовсім-зовсім на інше. Хочете знати на що? Будь ласка!
· Я плачу за ті моменти, коли моя дитина втомлюється так, що йому хочеться все кинути, але він цього не робить.
· Я плачу за можливість мати друзів на все життя.
· Я плачу за шанс мати дивовижних наставників, які вчать моїх дітей тому, що футбол – це не просто гра, а тому, що футбол – це життя.
· Я плачу за те, щоб моя дитина навчалася бути дисциплінованою.
· Я плачу за те, щоб моя дитина навчилася дбати про своє тіло.
· Я плачу за те, щоб моя дитина навчалася працювати в команді, мала почуття власної гідності, вміла жертвувати і приймати жертву, була готова прийти на допомогу і бути упевненою, що допомога прийде до неї.
· Я плачу за те, щоб моя дитина навчиться зустрічатися з розчаруванням, коли вана не отримує той результат, на який сподівається, або впаде під час виходу один на один, відпрацьованого тисячу разів. Упаде, але все одно встане, повна рішучості, що наступного разу вона докладе всіх зусиль і обов’язково доб’ється успіху.
· Я плачу за те, щоб моя дитина вміла ставити і досягати мети.
· Я плачу за те, щоб моя дитина дізналася, що для того, щоб стати чемпіоном, потрібна величезна кількість годин напруженої роботи і тренувань і цього успіху не буває відразу.
· Я плачу за те, щоб моя дитина дружила зі спортом, а не з гаджетами і телевізором. Я б міг продовжувати, але, якщо коротко: я плачу не за футбол, я плачу за можливості, яку надає футбол моїй дитині для розвитку якостей, які допоможуть їй протягом усього життя і дадуть їй можливість ощасливити інших людей. Виходячи з цього, я думаю, це відмінна інвестиція!