Старт турніру “Першість Дарницького району м. Києва – 2017”

Новини

22 квітня 2017 р. стартував турнір “Першість Дарницького району м. Києва – 2017”.
Сьогодні ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” зіграли в рамках турніру 2 матчі у 2-х вікових категоріях: 2008 та 2009-го років народження.

Перший матч, у якому грали діти 2008-го р.н., “ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ”” – “Добро-Восход СШ 291” відбувся на стадіоні школи №217 у м. Києві. Футболісти “ПРОМЕТЕЯ”, забивши 1 гол, все ж поступилися у матчі команді “Добро-Восход”.

Результат матчу: 3:1.

Гра була рівна, було багато моментів як у однієї, так і у другої команди, але досвідчений суперник вправно скористався нашими помилками.

Другий матч, у якому грали діти 2009-го р.н., “ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ”” – “ФК “Переможець” відбувся на стадіоні у Парку партизанської слави в м. Києві. “ПРОМЕТЕЙ” здобули перемогу, забивши 7 голів.

Результат матчу: 7:4.

Один гол у ворота нашого суперника був не зарахований через напад нашого нападника на воротаря. На початку матчу ми програвали, але до кінця першого тайму вже вигравали 4:3, у другому таймі допустили лише однієї помилки, але боротьба на полі відбувалася на стороні поля суперника, де було забито ще 3 голи. Матч супроводжувався зливою, сильним холодним вітром при температурі +8, але діти обох команд проявили мужність та витримку.