2008-2009 р.н. Регіон “Північ”.

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

Чемпіонат області. Вища ліга. 2018 рік

2008-09 р.н. Регіон «ПІВНІЧ»

12-й тур. 27 квітня, субота

  1. ДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Яготин) 3-1
  2. Тайгерс (Бровари) – Дружба (Березань) 2-4
  3. Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) – КДЮСШ (Славутич) 0-1
  4. ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) – Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) 3-2
  5. Каскад (Бровари) – ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) 7-0

13-й тур. 1 травня, середа

  1. Каскад (Бровари) – ДЮСШ (Баришівка) 2-1
  2. ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) – ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) 2-2
  3. Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) – Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) 16.05.
  4. КДЮСШ (Славутич) – Тайгерс (Бровари) 3-0
  5. Дружба (Березань) – ДЮСШ (Яготин) 3-0

14-й тур. 4 травня, субота

  1. ДЮСШ (Баришівка) – Дружба (Березань) 2-3
  2. ДЮСШ (Яготин) – КДЮСШ (Славутич) 3-9
  3. Тайгерс (Бровари) – Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) 0-1
  4. Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) – ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) 6-5
  5. ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) – Каскад (Бровари) 0-6

15-й тур. 9 травня, четвер

  1. ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) – ДЮСШ (Баришівка) 3-3
  2. Каскад (Бровари) – Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) 2-0
  3. ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) – Тайгерс (Бровари) 4-1
  4. Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) – ДЮСШ (Яготин) 1-1
  5. КДЮСШ (Славутич) – Дружба (Березань) 2-2

16-й тур. 11 травня, субота

  1. ДЮСШ (Баришівка) – КДЮСШ (Славутич) 1-2
  2. Дружба (Березань) – Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) 2-1
  3. ДЮСШ (Яготин) – ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) 2-0
  4. Тайгерс (Бровари) – Каскад (Бровари) 0-6
  5. Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) – ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) 4-0

17-й тур. 18 травня, субота

  1. Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) – ДЮСШ (Баришівка)
  2. ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) – Тайгерс (Бровари)
  3. Каскад (Бровари) – ДЮСШ (Яготин)
  4. ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) – Дружба (Березань)
  5. Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) – КДЮСШ (Славутич)

Становище команд після 16 -го туру

Команди О І В Н П М
1. Каскад (Бровари) 42 16 13 3 0 54-4
2. КДЮСШ (Славутич) 39 16 12 3 1 46-12
3. Дружба (Березань) 27 16 8 3 5 47-30
4. ДЮСШ (Баришівка) 27 16 8 3 5 44-30
5. ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) 21 16 5 6 5 35-37
6. ДЮСШ (Яготин) 21 16 6 3 7 21-39
7. Центр Спорту – Фаворит-2 (Бориспіль) 15 15 4 3 8 28-27
8. Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) 15 15 4 3 8 21-36
9. ДЮФК «Прометей» (с. Чубинське) 13 16 3 4 9 23-52
10. Тайгерс (Бровари) 1 16 0 1 15 16-58